Auktioner Konst & Grafik Lars Herder, olja på duk, signerad.

Bilder Lars Herder, olja på duk, signerad.

Lars Herder, olja på duk, signerad.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 40x31 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Oidentifierad konstnär, parismotiv, olja på duk, otydligt signerad.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 33 minuter

Erik Osslund, olja på pannå, signerad.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 7 timmar 35 minuter

Stig Ryberg, olja på duk, signerad.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 37 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad C Lindström, daterad 1900.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 39 minuter