Bilder Lars Herder, olja på duk, signerad.
Rammått: 40x31 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 7 timmar 33 minuter
Slutar om 7 timmar 35 minuter
Slutar om 7 timmar 37 minuter