Bilder Senapsknäcka m.m, 9 delar, trä, 1800/1900-tal.
Längsta: 39 cm.
Bruksskick.
Slutar om 5 timmar 15 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK