Auktioner Glas Diverse glas. Bl.a Pukeberg m.m.

Bilder Diverse glas. Bl.a Pukeberg m.m.

Diverse glas. Bl.a Pukeberg m.m.

Värdering: - SEK

Blandad kompott.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

PASCAL MOURGUE, soffa/dagbädd samt fotpall, "Smala" Ligne Roset, 1900-/2000-tal

Värdering: 6 000

Bud: 2 800 SEK

DAN IHREBORN, pall, "Lins pall", Move, 2000-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

FIGUR, anka, läder, Dimitri Omersa och Co, Firma Svenskt Tenn

Värdering: 2 000

Bud: 950 SEK

BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt

Värdering: 7 000

Bud: 6 400 SEK

Slutar om 7 minuter