Bilder Bordslampa. Barock-stil, Mässing, Skärm fabrikat Aneta.
Mäter ca: 63cm hög.
Skärmens diameter 35cm.
Fungerar vid test.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
Oljemålning Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, daterad 1947, Räv i vinterlandskap. Olja på duk, 65x91 cm, yttermått inklusive ram: 84x112 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Värdering: 30 000 SEK
Högsta bud:Bud: 30 000 SEK