Auktioner Glas Diverse glas. Bl.a Orrefors, Gullaskruf m.m.

Bilder Diverse glas. Bl.a Orrefors, Gullaskruf m.m.

Diverse glas. Bl.a Orrefors, Gullaskruf m.m.

80 SEK

Värdering: - SEK

Blandad kompott.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, den lille målaren. Olja på duk, 35x27, oramad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

BYRÅ, swedish modern, 1930-/40-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

DUBBELSÄNG kontinental, med huvudgavel. B:180cm (använt skick)

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK