Auktioner Luftgevär, Kina

Bilder Luftgevär, Kina

Luftgevär, Kina

450 SEK

Värdering: - SEK

L 103
fungerar

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

BYGGSATS FAC Mark Sylwan

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Trädgårdsmöbel.

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Ångermanland

Hylsnyckelsats.

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Ångermanland

Oljemålning Arne Olsson (1918-2004), Sverige. Monogramsignerad, Valörspel. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK