Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm
Slutar om 16 timmar 43 minuter
Slutar om 16 timmar 45 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 16 timmar 47 minuter