Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Fotografi på duk, "Ystad Saltsjöbad"

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 timmar 43 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, osignerad.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 45 minuter

Hans-Erik Eriksson, "Motiv från Björkholmen Tjörn", olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Slutar om 16 timmar 47 minuter

Gustaf Börtner, olja på pannå, signerad, dubbelsidig/målning baksida.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 49 minuter