Bilder MINDRE SOFFBORD/SIDOBORD
Stomme i lövträ, skiva i glas med etsad blomdekor, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.51, L.66, B.46 cm. (vån3)
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 37 minuter
Slutar om 7 timmar 37 minuter