Bilder HANDKNUTEN MATTA
HANDKNUTEN MATTA
202x138 cm, mindre bruksslitage. (vån1)
Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Ho Chi Minh, oramad. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK