Auktioner Glas HELÉN KRANTZ "VAS" ORREFORS

Bilder HELÉN KRANTZ "VAS" ORREFORS

HELÉN KRANTZ "VAS" ORREFORS

700 SEK

Värdering: - SEK

Konstglas, signerad Orrefors HZ 4950-23, höjd 29,5 cm, vikt 3,9 kg. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

CYKELSADEL Selle Royal, Country Ny

Värdering: -

Bud: 90 SEK

CYKELSADEL Selle Royal, Wave Ny

Värdering: -

Bud: 80 SEK

VÄGGLAMPOR retro H:30 cm (en kupa har nagg)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

MIKROVÅGSUGN OBH Nordica 25*32*45 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter