Bilder VINYLSKIVOR LP JAZZ OCH BLUES
Samling, de flesta jazz, för artister och titlar se bilder, proveniens från stor samling. (vån3)
Serigrafi Roy Lichtenstein (1923-1997), USA. Guild Hall, East Hampton, 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen Landscape, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK