Bilder DRAGSPEL MED VÄSKA
Zero Sette Castelfidardo, Italien, numrerad B 16 C, mindre bruksslitage, höjd 47 cm. (vån3)
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK