Bilder MATBORD

MATBORD

400 SEK

Värdering: - SEK

Lövträ, 1960-tal, 2st extra utdragsbara skivor, skiva med ringmärken, H.74, L.120+35+35, B.80 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Tidskrifter

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

TRÄDGÅRDSSOFFA "Ormbunke" modell, i aluminium. B:145cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

Bok.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

3 Konstböcker.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland