Bilder PROMENADBAND
Attract indoor walking, 2000-tal, fungerar vid test, mindre bruksslitage. (vån1)
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK