Bilder KAP/GERINGSSÅG KELLEN MITREMASTER 1900
2000-tal, fungerar vid test, bruksslitage. (vån2)
Slutar om 13 timmar 17 minuter
Slutar om 13 timmar 20 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 13 timmar 23 minuter