Bilder ÄLDRE DOCKVAGN
Rotting och järn, Kant på korg med skador och lagningar, höjd till handtag 59 cm, längd korg 40 cm. (vån3)
Slutar om 2 timmar 26 minuter
Slutar om 2 timmar 27 minuter
Slutar om 2 timmar 26 minuter
Slutar om 2 timmar 27 minuter