Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, "Ibiza" signerad baksida, ram 76x56 cm, bild 60x39 cm. (vån3)
Slutar om 7 timmar 54 minuter
Slutar om 8 timmar 1 minut
Slutar om 8 timmar 2 minuter
Slutar om 7 timmar 54 minuter
Slutar om 8 timmar 1 minut
Slutar om 8 timmar 2 minuter