Auktioner DOKTORSVÄSKA

Bilder DOKTORSVÄSKA

DOKTORSVÄSKA

250 SEK

Värdering: - SEK

Skinn, 1900-talets första hälft, åldersrelaterat slitage (patina), upplåst men nyckel saknas, H.32, B.52, Dj.24 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Böcker.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Böcker.

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Ångermanland

4 Böcker.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

Konstbok.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Ångermanland