Bilder PIANO

PIANO

50 SEK

Värdering: - SEK

Nordiska Piano "Bambino", 1900-talets andra hälft, mindre bruksslitage dock notställshållare med sprickor vid gångjärn (se bilder), H.85, B.118, Dj.52 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

KANNA, PLUNTA & SNAPSGLAS i tenn Glas H:13,5 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

GARN & SYTILLBEHÖR

Värdering: -

Bud: 50 SEK

DÖRRBJÄLLRA gjutjärn H:33 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

BAND, KNAPPAR & SYTILLBEHÖR

Värdering: -

Bud: 60 SEK