Bilder DRAGSPEL "RECORD" MED VÄSKA
1900-talets mitt, bruksslitage, höjd 46,5 cm. (vån3)
Slutar om 15 timmar 21 minuter
Slutar om 15 timmar 28 minuter
Slutar om 15 timmar 29 minuter