Bilder BYRÅ MED STENSKIVA
Gustaviansk stil, fanerade med olika träslag, dekor med intarsia och bronser, inredd med mindre lådor, 1900-talets mitt, H.79, B.121, Dj.50 cm. (vån1)
Slutar om 15 timmar 17 minuter
Slutar om 15 timmar 24 minuter
Slutar om 15 timmar 25 minuter