Bilder RÖKBORD SWEDISH GRACE
Lövträ, 192,30-tal, skåp med barinredning, ställvis mindre fanerbortfall, åldersrelaterat slitage, skiva med hål ø.15 mm efter tidigare lampa (se bild), H.64, B.54, Dj.120 cm. (vån1)
Slutar om 1 timme 57 minuter
Slutar om 1 timme 58 minuter