Auktioner Glas Karaffer med tillhörande glas, 2 stycken

Bilder Karaffer med tillhörande glas, 2 stycken

Karaffer med tillhörande glas, 2 stycken

50 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Klackring med sten 18k guld. Vikt: 8,5g brutto. Längd: 2,5 cm. Djup: 2 cm, höjd: 2,5 cm, vikt: 4 g

Värdering: -

Bud: 3 400 SEK

Litografier 2 st, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerade ej numrerade, yttermått inklusive ram: 40x53 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Spegel + väggbord, med stenskiva, Rokokostil. Höjd: 140 + 70 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Bord björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, höjd: 75 cm, + 2 iläggx30 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK