Auktioner Konst & Grafik Stig Allan olja på duk, "Lekande hundar", mått 138 x 69 cm

Bilder Stig Allan olja på duk, "Lekande hundar", mått 138 x 69 cm

Stig Allan olja på duk, "Lekande hundar", mått 138 x 69 cm

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Parti tavlor, bonader och ramar, största mått 43x32 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Signerad olja på duk, "Vinedigmotiv" mått 40 x 45 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

N.Neilsen olja på duk, "Marint motiv", mått 50 x 70 cm

Värdering: 50

Bud: 90 SEK

Tryck på duk, 2 st.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK