Auktioner Klockor & Ur Citizen Quartz armbandsur A167

Bilder Citizen Quartz armbandsur A167

Citizen Quartz armbandsur A167

60 SEK

Värdering: 50 SEK

Mått urtavla ca: 25x25mm
Bruksslitage, Ej testad
Se bilder

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Fickur 2 st, största diameter 5 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 13 timmar 30 minuter

Väggur, ek, höjd 75 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Bordspendyl, förgylld brons och svart sten, 1800-tal.

Värdering: 50

Bud: 1 300 SEK

Väggdekoration & väggklocka, plast/trä, längsta 76 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK