Bilder Spegellampett 1800-talets slut
Spegellampett med tre svängda ljusarmar, genombruten dekor och krön
Fasettslipad spegel och prismor
Höjd: 40 cm
Bredd: 29 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Mirror lamp end of the 19th century
Mirror lamp with three curved light arms, openwork decoration and crest
Faceted mirror and prisms
Height: 40 cm
Width: 29 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
BÅT Bayliner med Mercruiser motor V6 205hk, gått endast 20h, bara att lägga i och köra,renoverat skrov, nydragen el, elektriska trimplan, nerfällbara stolar, kapell och båttrailer modifierad för enklare upp och nedtagning av båten. (sidoruta på förarsidan sprucken batteri saknas)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 31 500 SEK
Slutar om 10 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 12 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 14 minuter