Bilder Spegel på stativ 1900-tal
Flyttbar helkroppsspegel med stomme i trä
Etikettmärkt: SCVK Stockholm
Totalmått: 177 x 70 cm
Mått på spegelglas: 148 x 58 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, spegelglas i bra skick, inga övriga anmärkningar
Mirror on stand 20th century
Movable full-body mirror with wooden frame
Stand on four wheels
Labeled: SCVK Stockholm
Overall dimensions: 177 x 70
Dimensions of mirror glass: 148 x 58 cm
Condition report: Use wear, marks and scratches, mirror glass in good condition, no other remarks
Slutar om 4 timmar 52 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 timmar 54 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 56 minuter