Bilder Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
Två stycken spegalr i barock-stil med dekorrerade ramar i konstmassa
Märkt: Made in Italy
Totalmått:
Mått spegelglas:
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar
Mirrors baroque style Italy 20th century (2 pcs)
Two mirrors in baroque style with decorated plastic frames
Marked: Made in Italy
Overall dimensions:
Mirror glass dimensions:
Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks
Slutar om 11 timmar 7 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 9 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 11 minuter