Bilder Canon filmkamera Super-8 514 XL-S Japan 1970-tal
Ljudfilmskamera Canon Canonsound 514XL-S
Hopfällbart grepp med AA-batterier,
Canon Zoom C-8, 9-45mm 1:1.4 Macro
Mjuk transportväska medföljer
Mått kamera: 22 x 14 x 9 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Canon film camera Super-8 514 XL-S Japan 1970s
Sound film camera Canon Canonsound 514XL-S
Foldable grip with AA batteries,
Soft transport bag included
Camera dimensions: 22 x 14 x 9 cm
Condition report: Not functionally tested, wear and tear, no other remarks
Slutar om 7 timmar 19 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 21 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 23 minuter