Bilder Revolverbälte Mexico med Colt Replika 1900-tal
Revolverbälte tillverkad av läder med riklig dekor föreställande blomster & ornament.
Bältet innehar imitationspatroner samt en Colt revolver (Replika)
Bältet märkt: Mexico 36 38
Max längd bälte: 119 cm (Justerbar)
Längd revolver: 30 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage & märken, Inga övriga anmärkningar.
Revolver belt Mexico with Colt Replica from the 20th century
Revolver belt made of leather with abundant decoration representing flowers & ornaments.
The belt holds imitation cartridges and a Colt revolver (Replica)
Belt marked: Mexico 36 38
Max length belt: 119 cm (Adjustable)
Length revolver: 30 cm
Condition report: Age-based wear & marks, No other remarks.
Slutar om 11 timmar 2 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 4 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 6 minuter