Bilder Resväska, skinn, 1900-talets andra hälft.
Två nycklar medföljer.
Längd: 59 cm.
Smärre slitage.
Slutar om 5 dagar
Slutar om 9 dagar
Två nycklar medföljer.
Längd: 59 cm.
Smärre slitage.
Slutar om 5 dagar
Slutar om 9 dagar