Bilder Stegpall, metall/laminat, 1900-talets senare del.
Höjd: 62 cm.
Bruksskick. Fläckar.
Slutar om 4 timmar 44 minuter
Slutar om 5 timmar 16 minuter
Slutar om 5 timmar 24 minuter
Höjd: 62 cm.
Bruksskick. Fläckar.
Slutar om 4 timmar 44 minuter
Slutar om 5 timmar 16 minuter
Slutar om 5 timmar 24 minuter