Auktioner Böcker Böcker "Den Stora Antikvitetsboken" + "Kosta Boda Collection 1998"

Bilder Böcker "Den Stora Antikvitetsboken" + "Kosta Boda Collection 1998"

Böcker "Den Stora Antikvitetsboken" + "Kosta Boda Collection 1998"

50 SEK

Värdering: - SEK

Med tillhörande häfte.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Traktörpannor mm 8 delar, Koppar / mässingshandtag. Längd: 18,5-53 cm, djup: 10-28,5 cm, höjd: 3,5-13,5 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Byrå 1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd: 87 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Vas + kanna + burk med lock, 3 delar, Kina. Höjd: 13-25 cm

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Oljemålning Gösta Bohm (1890-1981), Sverige. Signerad, skog. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 46x37 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK