Bilder Spritkök Sepil
"Sepil", AB Metallfabriken Anderstorp, orignalkartong, bra skick13x13x7 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK