Bilder TAVLOR 3st. akvareller A.Forsberg Största 43*27 cm (en signerad)
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 3 timmar 10 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 3 timmar 12 minuter
Slutar om 3 timmar 14 minuter