Bilder TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttan Stålmöbler, 3st karmstolar modell "A2", 3st stolar modell "NR1" och bord modell "9A",H:70cm D:100cm (några ribbor lösa, slitage, färgsläpp, skador på trä förekommer)