Auktioner TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttan Stålmöbler, 3st karmstolar modell "A2", 3st stolar modell "NR1" och bord modell "9A",H:70cm D:100cm (några ribbor lösa, slitage, färgsläpp, skador på trä förekommer)

Bilder TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttan Stålmöbler, 3st karmstolar modell "A2", 3st stolar modell "NR1" och bord modell "9A",H:70cm D:100cm (några ribbor lösa, slitage, färgsläpp, skador på trä förekommer)

TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttan Stålmöbler, 3st karmstolar modell "A2", 3st stolar modell "NR1" och bord modell "9A",H:70cm D:100cm (några ribbor lösa, slitage, färgsläpp, skador på trä förekommer)

9500 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

parti KASSETTBAND

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LEKSAKSFIGURER Ninjaco, Superwarrior mm Oanvända

Värdering: -

Bud: 90 SEK

TILLBRINGARE & LJUSSTAKE H:16 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KASSETTDÄCK Teac W-310C

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter