Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
50 SEK
Du måste vara inloggad för att kunna favoritmarkera ett objekt
RÄKNESNURRA Original-Odhner B:35 cm
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
0 SEK
Trädgårdsmöbel.
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
900 SEK
Ångermanland
Trädgårdsbord.
Värdering: -
Högsta
bud:Bud:
190 SEK
Ångermanland