Bilder Spegel
Förgylld spegel, början 1900-tal,
Gustaviansk stilHöjd 86 cmBredd 68 cm
Slutar om 9 timmar 26 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 28 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 30 minuter