Bilder ALBERT SJÖSTRÖM (1883-1963), olja på pannå, signerad och daterad 1954
Stilleben, 21 x 15 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 2 timmar 57 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 2 timmar 59 minuter
Slutar om 3 timmar 1 minut