Bilder FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 131/200
Figurkomposition, bladmått ca 52 x 71 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 12 timmar 41 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 12 timmar 43 minuter
Slutar om 12 timmar 45 minuter