Bilder KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal
Blå och grön glasyr med delvis förgylld dekor, omfattande 1 par koppar, 2 ytterfoder, dosa, rökelseurna samt 1 par bläckhorn, höjd 3,5 - 9 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 15 timmar 59 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 16 timmar 1 minut
Slutar om 16 timmar 3 minuter