Bilder Samekniv, Janne Marttiini, Finland, signerad.
Bladlängd: 13 cm.
Bladbredd: 3 cm.
Bruksskick. Graverad med namn.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK