Bilder Verktygslåda, trä/zink, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 33 cm.
Längd: 78 cm.
Bredd: 39 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 50 minuter
Slutar om 7 timmar 52 minuter
Höjd: 33 cm.
Längd: 78 cm.
Bredd: 39 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 50 minuter
Slutar om 7 timmar 52 minuter