Bilder Joan Miró 1893-1983
färglitografi HC (ligger utanför den ordinarie upplagan om 75 ex), utan titel ur "Oda a´Joan Miró (Ode to Joan Miró) 1973, signerad med blyerts, bladmått 80x60, rammått 87x60, litteratur: Maeght no 905, proveniens: inköpt i 1973/74 på Galerie Börjeson Malmö av nuvarande ägares föräldrar och sedan i arv (ej examinerad ur ram)
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 14 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 15 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 17 minuter