Bilder Sidobord, teak.
Mått 60x35 cm.
Höjd: 43,5 cm.
Bruksskick. Repor och märken.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Mått 60x35 cm.
Höjd: 43,5 cm.
Bruksskick. Repor och märken.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK