Auktioner Övrigt parti FISKEDRAG, MATERIAL till flugbindning, CIGARRLÅDA

Bilder parti FISKEDRAG, MATERIAL till flugbindning, CIGARRLÅDA

parti FISKEDRAG, MATERIAL till flugbindning, CIGARRLÅDA

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Ryggsäck.

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Ångermanland

LP-boxar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

Färglitografi Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, numrerad 49/150. Färglitografi, bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 41x47cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TVÄTTBRÄDA trä/glas H:58 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK