Bilder Hästtransport, Christ Concorde 2005.
Panikbommar, Vadderade väggar, Sadelkammare, Foderbord,
Sidofönster,
Lastutrymmes längd 380cm,
Besiktas senast 2025-08-31,
Rampen renoverades nyligen,
Förekommer bruksslitage och mindre skador annars i bra samt stabilt skick,
Passar dem flesta hästägarna som vill köra hästar med B-körkort.
Slutar om 8 timmar 44 minuter
Slutar om 8 timmar 47 minuter