Bilder Vertygslåda på hjul, trä, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 50 cm.
Längd: 81 cm.
Bredd: 34 cm.
Bruksskick.
Höjd: 50 cm.
Längd: 81 cm.
Bredd: 34 cm.
Bruksskick.