Bilder GUNGSTOL, 1900-tal.
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 9 timmar 13 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 31 minuter
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 9 timmar 13 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 31 minuter