Bilder KARMSTOL, 1900-tal.
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 43 minuter
Slutar om 12 timmar 49 minuter
Slutar om 13 timmar 1 minut
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 13 timmar 1 minut